uur
min
sec
High Tea voor 2 personen in het bruisende Veenendaal
Huidig bod 20 Bied mee!
Nog niet gestart

Weekje genieten op camping Bergzicht (6 personen)

Deze veiling start om: 09:16 op 21-11-2017

Camping Bergzicht is een christelijk camping voor jong en oud in Ommen, omgeven door de vele prachtige natuurvariaties en achter de camping stroomt de rivier de Regge. De stacaravan ligt op een prachtige plek op de camping aan het einde van een pad, vlakbij de ingang, een oase van rust.

Wat bieden we aan?

  • Vakantiehuis in Ommen
  • 1 week lang vakantie
  • Voor 6 personen

Data

  • Wisseldag op zaterdag, check-in tijd vanaf 13.00u, check-uit tijd uiterlijk 10.00u
  • Week 40, 41 en 42
  • Reseveren via: 06-41279559

Exclusief
Verplicht

  • € 4,- administratiekosten RVveilingen.nl

Let op: als hoogste bieder bent u verplicht het aangeboden arrangement in deze veiling af te nemen voor het door u geboden bedrag.
Het winnende bod geeft recht op het arrangement voor het genoemde aantal personen. De enige extra kosten staan onder het kopje Exclusief. Alle genoemde bedragen in de veiling zijn inclusief BTW.

Indeling van het vakantieverblijf
WC, douche, drie slaapkamers (een kamer met stapelbed, een kamer met tweepersoonsbed en een kamer met twee juniorbedden), ruime woonkamer, keuken, koelkast met vriesvak.

Woonkamer
Woonkamer met ruime zitbanken waar eventueel ook op geslapen kan worden. Verduisterende rolgordijnen maken het vertrek lichtdicht. Een (elk jaar gekeurde) gaskachel maakt het vertrek warm in de avond (met koolmonoxidemelder en rookmelder).

Ruime blokhut + afdak
Een ruime blokhut + afdak, waar eventueel met een luchtbed een extra slaapplaats gecreëerd kan worden. Ook is er de mogelijkheid om in de tuin een tent op te zetten.

Faciliteiten
Magnetron, Wasmachine en/of droogtrommel, Fietsen, TV en/of audio, Keuken (koelkast, kookgelegenheid), Toilet, Douche of ligbad, Tuinset, Kindermeubilair, WiFi, Berging, Koffiezetapparaat/Waterkoker. Mammoetskelter voor de kinderen; spotverlichting buiten onder het ruime afdak.

Contact:
Dalmsholterweg 4
8147 RB Ommen

Zwinsel 5

Algemene kernwaarden: Veilingaanbieders RVveilingen.nl

  • De aanbieder garandeert zijn aanbod vanuit eerlijk, integer en Bijbels genormeerd ondernemerschap
  • De aanbieder respecteert de reformatorische identiteit en de verscheidenheid van geloofsbeleving binnen de achterban
  • De aanbiedingen zijn niet in strijd met Bijbelse normen en waarden

Criteria:

Zorgvuldig taalgebruik
Geniet in eigen sfeer
Vertrouwde omgeving
Attractief voor het gezin
Zondagsrust waarderen
Dagbesteding naar eigen identiteit
Ruimte voor persoonlijke identiteitsbeleving
175